ÚVOD
PROČ A PRO KOHO
POHÁDKY
BLOG

FAQ - časté dotazy 

 

Za jak dlouho mi přijde kniha?

Po území ČR je standardní doba dodání Českou poštou 1-3 dny, ve výjimečných případech (zatoulání, svátky, víkendy) maximálně do týdne. Zahraničí trvá zpravidla déle, ale vždy stačí napsat email, ve kterém mohu sdělit číslo zásilky, kterou lze pak přes stránky České pošty online vysledovat.

Kniha mi přišla poničená, vyměníte mi ji?

Samozřejmě! Naštěstí se to skoro nestává, ale pošťák je taky jen člověk :) Pokud k vám kniha/knihy doputovaly poničené, stačí je zaslat zpět na adresu odesílatele, a na jeho náklad vám obratem přijde nový kus/kusy.

Jak e-knihu obdržím?

Ve chvíli, kdy bude přijata vaše platba, je automaticky odesílán e-mail, v jehož příloze je objednaná e-kniha přiložena.

Neobdrželi jste žádný e-mail?

K propagaci i distribuci e-knih Pohádek Nový Věk využívám email marketingu. Tento způsob mohou některé schránky výjimečně vyhodnotit jako nevyžádanou poštu a přesunout mé zprávy do složky "Spam" - proto nezapomeňte v takovém případě tuto složku zkontrolovat a případně můj email (david@pohadkynovyvek.cz) zařadit do svého adresáře či mezi oblíbené, aby k tomu v budoucnu již nedocházelo.

Upozornění pro uživatele Seznam.cz/Email.cz: Emaily od Pohádek Nový Věk většinou chodí do složky "Hromadné". V případě zájmu to lze obejít vypnutím v sekci "Nastavení" nebo přidáním odesílatele (david@pohadkynovyvek.cz) do Kontaktů.

Upozornění pro uživatele Gmail.com: Email marketing Pohádek Nový Věk většinou chodí do sekce "Promo akce", která je ze 3 základních sekcí Gmailu ta úplně napravo (Primární - Sociální sítě - Promo akce).

Mohu e-knihu dál šířit?

U rodinného krbu se samozřejmě můžete o čtení podělit s kýmkoli budete chtít, ale jinak je poskytování e-knih přeposíláním a předáváním třetí straně protizákonné. Na veškerá díla série Pohádky Nový Věk se vztahuje duševní vlastnictví autora.

Avšak je zde výjimka, všechny ukázky zdarma (na této stránce) je možno volně šířit dál zcela bez obav 😉

Proč při volbě bankovního převodu chybí v nabídce některé banky?

Uvedené banky (Fio, KB, mBank, Raiffeisen, Česká spořitelna) nabízejí zjednodušený bankovní převod přes bránu GoPay. Pokud jste mezi nimi nenalezli tu svou, jednoduše zvolte klasickou variantu "bankovní převod" (poslední v nabídce).

Není ve 30 denní garanci vrácení peněz nějaký háček?

Opravdu není. Znamená to pro mě sice risk, ale je to způsob dokázat, že za vysokou kvalitou Pohádek Nový Věk na 100% stojím.

Garance se vztahuje na všechny e-knihy; neplatí pro tištěné knihy a audioknihy vydané ve spolupráci s vydavatelstvím Progres Guru.

Nenašli jste zde odpověď na svou otázku?

V tom případě mě neváhejte kontaktovat na e-mail: david@pohadkynovyvek.cz :)