O muži, který jezdil na koni obráceně (AUDIO pohádka)

Nedlouhou po tom, co jsem se před pár lety rozhodl zveřejnit Pohádky Nový Věk, přišla nabídka na jejich ztvárnění v podobě poslechových audio knih.

Jestli si dobře vzpomínám, tak se světla světa dočkaly ještě před svou knižní variantou koncem roku 2014.

Ve spolupráci s vydavatelstvím Progres Guru tehdy vyšel Hrdina a Strašpytlík spolu s první verzí pohádky O Honzově štěstí, ale finančně se to moc nepovedlo, tak jsem se od té doby soustředil na tištěné knížky.

Stejně jsem měl z výsledku radost a častokrát jsem si vzpomněl, že bych býval rád nechal namluvit i další díly. Přece jen jsem celé dětství večer usínal za poslechu audio verzí Rumcajse, Hurvínka, Sindibáda a dalších kousků z kazeťáku, a jsem téhle formě pohádek vřele nakloněný.

Tyhle myšlenky obzvlášť zesílily v posledním roce, kdy jsem se o to mj. pokusil i sám (a přesvědčil se o tom, že na to postrádám patřičný talent, haha).

A co se nestalo, k mému potěšení mě oslovila psycholožka Barbara Dobiášová (web / FB) se stejným nápadem! Slovo dalo slovo a i přes naše nabité programy se podařilo poměrně brzy přinést první kousek.

Přejeme příjemný poslech!

 

Komentáře:

2 Comments

  • Jana Majerová

    Reply Reply Únor 19, 2019

    David má moc krásné pohádky.VŠECHNY !Těšila jsem se, že jednu z nich uslyším namluvenou.Omlouvám se Barbaře Dobiášové,protože se mně její přednes nelíbil.Dost mně ty všechny protahovaný slova „tahaly“ za uši.

Leave A Response

* Denotes Required Field