+ Bonusy v hodnotě přes 500 korun ZDARMA ke každé e-knize!

+ PRACOVNÍ SEŠIT KE ZVOLENÉ E-KNIZE!

K vámi zvolené e-knize navíc zdarma získáváte pracovní sešit (v ceně 118 korun), který interaktivní a hravou formou (aktivity, úkoly, hádanky, otázky) rozvíjí všechna poselství zmíněná v dané pohádce, a přináší tak Pohádkám Nový Věk nový rozměr užitku i zábavy!

+ DOŽIVOTNÍ AKTUALIZACE E-KNIHY!


Nespornou výhodou digitálního formátu e-knih je možnost neustálého vylepšování a jejich aktualizace.

Přesně to u každé e-knihy Pohádek Nový Věk pravidelně dělám a všem jejich čtenářům zasílám nejaktuálnější edici koupených e-knih.

Tuto trvalou službu navíc v hodnotě 388 korun získáváte ke každé zakoupené e-knize zdarma.

30 DENNÍ GARANCE VRÁCENÍ 100% PENĚZ NA KAŽDOU E-KNIHU!

guarantee8

Přestože za Pohádky Nový Věk bych dal bez mrknutí ruku do ohně, jsem si vědom pořekadla: „1000 lidí = 1000 chutí“

Proto pro případ, že po přečtení vámi zakoupené pohádky nebudete z nějakého důvodu spokojení, nabízím 30 denní garanci, po kterou vám vrátím 100% peněz, které jste za Pohádky Nový Věk zaplatili.

Nic tedy neriskujete, tak proč to nezkusit?

OHLASY ČTENÁŘŮ:

Svým dětem dávám lásku, vzdělání a pocit, že jsou důležití, a to hlavně pro ně samé a Vaše pohádky mi v tom vzdělávání teď pomáhají. Jak se svými životy děti naloží, to už je v jejich rukou, ale věřím, že s tímto základem by mohly prožít život plný úžasných zážitků a smysluplných činů, které je budou činit šťastnými.

Martina V., maminka Maxíka, Elišky a Honzíka

Už když jsem byla těhotná s dcerou, hluboce jsem se zamyslela nad tím, co skutečně vím. Co s ní můžu sdílet? O rok později se zamýšlím nad tím, co ji vyprávět za pohádky. A tak jako ty cítím, že potřebujeme Pohádky Nový Věk. Potřebujeme příběhy, které nás probouzejí a ne zastrašují či naplňují iluzí, kterou pak lidé žijí dalších 50 let.

Silvie, maminka na mateřské

Tvé pohádky hodně pomáhají, aby si děti i dospělí uvědomili, že žádný princ na bílém koni to za nás neudělá, žádná kouzla nám nepomohou, že vše je v našich silách, že máme poslouchat své srdce a žít svůj život a věřit sobě. Jsem moc ráda, že současné děti, díky Tobě, mají možnost si tato moudra ve formě pohádek dozvědět.

Jindra Beranová, babička dvou vnuček

Čtečka? PC? Chytrý telefon? Tablet? Notebook? Jak je libo!

Elektronické knihy Pohádek Nový Věk jsou dodávány ve všech nejrozšířenějších digitálních formátech (PDF, EPUB, MOBI), proto ať k jejich četbě používáte jakékoliv zařízení, přijdete si na své!

Víte, jaký je rozdíl mezi chytrým a moudrým rodičem?

Chytrý rodič si myslí, že ví všechno lépe než jeho dítě, a proto se celý život snaží být jeho učitelem.

Naopak moudrý rodič chápe, že jeho rolí není být jakýmsi vládcem osudu svého potomka. Dítěti tak „pouze“ poskytuje ty správné nástroje, ale nechává ho jít vlastní cestou.

Díky tomu jednoho dne z dítěte vyroste moudrý dospělák, a rodič se od něj nakonec ještě může lecčemu přiučit.

Která varianta zní lépe vám?

Pohádky Nový Věk jsou jedním z těch nejlepších nástrojů moudrých rodičů.

arrow