ÚVOD
PROČ A PRO KOHO
POHÁDKY
BLOG

Knížky ze série Pohádky Nový Věk vznikají od roku 2013.
Zatím se narodilo tohle:

arrow

1. KDYŽ POCHOPÍŠ STRACH, MÁŠ VYHRÁNO

KNIHA
E-KNIHA
AUDIOKNIHA

Tato knížka, první díl stejnojmenné série, znamená začátek evoluce pohádkového žánru pro nové tisíciletí – však už bylo načase! Uvnitř se můžete těšit na celkem sedm originálních příběhů, které zaručeně obohatí čtenáře všech věků i velikostí.

Hrdinství, pravá láska, úcta k přírodě, překonávání strachu, odvaha stát si za svým, odolnost vůči nesouhlasu okolí, pochopení štěstí, důraz na lidskost, význam přátelství, to vše a mnohem více je poselstvím Pohádek Nový Věk. Jste srdečně zváni vstoupit do jejich světa radosti, inspirace a naděje!

VYŠLO: březen 2015
POČET STRAN: 172
FORMÁT: A5, pevná vazba, barevné ilustrace

2. PROČ BÝT DOBRÝ VE "ŠPATNÉM" SVĚTĚ?

KNIHA
E-KNIHA

Pohádková sbírka složená z 15 samostatných příběhů odehrávajících se v blíže neurčené minulosti na území dnešní východní Asie. Navštívíme japonské samuraje, čínské mnichy, indické jogíny a spoustu dalších tradičních i netradičních hrdinů.

V každém z poutavých vyprávění se ukrývají poselství jednoduchá i hluboká, jejichž uvědomění pomáhá žít radostnější, smysluplnější a vědomější život. Kromě toho dětským čtenářům rozšíří znalosti o lidech, zemích, historii a kulturách na jiném konci světa, a přinese pochopení, že se nakonec jeden od druhého v základě vlastně příliš nelišíme.

VYŠLO: duben 2015
POČET STRAN: 247
FORMÁT: paperback, černobílá, A5

PŘEČÍST UKÁZKU

3. KLÍČEM JE ROVNOVÁHA

KNIHA
E-KNIHA
POHÁDKY NOVÝ VĚK 2

Po zastávce na dalekém východě se s knihou Pohádky Nový Věk 2 vracíme do tradičního prostředí princezen, čertů a králů, které máme u našich pohádek nejraději. V celkem 12 originálních vyprávěních plných legrace, napětí i inspirace se těšte na objevování řady pokladů, ke kterým se budete s dětmi rádi vracet.

Pohádky Nový Věk ukazují svým čtenářům, že život si do velké míry ovlivňujeme sami a proto skrze jednoduché příběhy a milé postavy vyzdvihuje význam převzetí odpovědnosti za vlastní osud.

VYŠLO: prosinec 2015
POČET STRAN: 215
FORMÁT: pevná vazba, barevné ilustrace, A5

PŘEČÍST UKÁZKU

4. UVĚŘIT V SEBE ZNAMENÁ ŽÍT KRÁLOVSKY

KNIHA
E-KNIHA
KRÁLOVÉ A KRÁLOVNY Z TIMBAKTŮ

„Na Timbakťanech bylo něco velice, velice zajímavého – všichni do jednoho to byli králové a královny. Co je to za hloupost, říkáte si? Že král a  královna vždycky může být jen jeden a jedna a všichni další jsou jejich poddaní? Kdepak, to vám jenom někdo lhal. Tady si s tím nikdo hlavu nelámal a místo, aby se snažil vládnout druhým lidem, spokojeně vládl sám sobě tak, jak uznal za vhodné…“

Pohádkami Nový Věk jsme už navštívili Asii, a v této již 4. knížce ze série se dalším místem naší cesty stane Afrika. Děj dobrodružného vyprávění plného legrace a zvratů se bude točit okolo hledání sebevědomí a toto putování obohatí na té nejniternější úrovni každého, kdo se začte do jeho řádků.

VYŠLO: listopad 2016
POČET STRAN: 183
FORMÁT: paperback, černobílý, A5

5. ŠTĚSTÍ NENÍ NÁHODA

KNIHA
E-KNIHA
AUDIOKNIHA
O HONZOVĚ ŠTĚSTÍ

Výpravná pohádka, která dětem ukazuje (a ostatním připomíná) základní pravdy o štěstí, strachu, odvaze, odhodlanosti či víře. Vydáme se s naším hrdinou Honzou do světa za dosažením jeho snů, kdy bude pro záchranu princezny Adélky muset prokázat nezlomnou kuráž i vytrvalost a riskovat vše.

Pomocníkem na jeho nesnadné a dobrodružné cestě se mu stane Matka příroda, tajuplná řeč Světa i kouzelný dědeček Sobula. 

VYŠLO: duben 2014 / listopad 2017
POČET STRAN: 115
FORMÁT: pevná vazba, barevné ilustrace, A5